ACCESORII DIVERSE

Produse pe pagină:
Sortare după:
2SC5200+2SA1943/ Tranzistori amplificatori complementari la pereche -29%

2SC5200+2SA1943/ Tranzistori amplificatori complementari la pereche

Caracteristici tranzistor PNP 2SA1943: VCBO (tensiune colector-bază): 230 V VCEO (tensiune colector-emitor): 230 V VEBO (tensiune bază-..

20,23 Lei 14,28 Lei Fără TVA: 12,00 Lei

2SC5388/ Tranzistor circuit tip NPN cu diodă -33%

2SC5388/ Tranzistor circuit tip NPN cu diodă

VCES (tensiune colector-emitor): 1.500 V VCEO (tensiune colector-emitor susținut la 100 mA curent colector): 700 V IC (curent colector)/DC:..

8,93 Lei 5,95 Lei Fără TVA: 5,00 Lei

2SD1555/ Tranzistor circuit tip NPN cu diodă -57%

2SD1555/ Tranzistor circuit tip NPN cu diodă

VCES (tensiune colector-emitor): 1.500 V VCEO (tensiune colector-emitor susținut la 100 mA curent colector): 1.500 V VEBO (tensiune bază-emito..

5,47 Lei 2,38 Lei Fără TVA: 2,00 Lei

3-WAY/ Spliter TV 3 căi -0%

3-WAY/ Spliter TV 3 căi

Număr ieșiri: 3 Număr intrări: 1 Impedanță: 75 Ohm Atenuare intrare-ieșire: <10 dB Frecvență: 5 ~ 1.000 MHz..

2,98 Lei 2,98 Lei Fără TVA: 2,50 Lei

Bandă LED RGB SMD3528 de interior cu 60 LED-uri alb cald

Tensiune: 12 V Dimensiuni: 10 mm Leduri: SMD3528 Leduri pe metru: 60 buc Culoare: alb cald Alimentare: minim 24 W pe 1 rola de 5 metri (2..

41,65 Lei Fără TVA: 35,00 Lei

Bandă LED RGB SMD3528 de interior cu 60 LED-uri alb rece

Tensiune: 12 V Dimensiuni: 10 mm Leduri: SMD3528 Leduri pe metru: 60 buc Culoare: alb cald Alimentare: minim 24 W pe 1 rola de 5 metri (2..

41,65 Lei Fără TVA: 35,00 Lei

Bandă LED RGB SMD5050 de exterior cu 60 LED-uri alb cald

Tensiune: 12 V Dimensiuni: 10 mm Leduri: SMD5050 Leduri pe metru: 60 buc Culoare: alb cald Alimentare: minim 24 W pe 1 rola de ..

47,60 Lei Fără TVA: 40,00 Lei

BU-508AF/ Tranzistor circuit tip NPN -52%

BU-508AF/ Tranzistor circuit tip NPN

VCES (tensiune colector-emitor): 1.500 V VCEO (tensiune colector-emitor susținut la 100 mA curent colector): 700 V VEBO (tensiune bază-emit..

5,00 Lei 2,38 Lei Fără TVA: 2,00 Lei

BU-508DF/ Tranzistor circuit tip NPN cu diodă -52%

BU-508DF/ Tranzistor circuit tip NPN cu diodă

VCES (tensiune colector-emitor): 1.500 V VCEO (tensiune colector-emitor susținut la 100 mA curent colector): 700 V VEBO (tensiune bază-emit..

5,00 Lei 2,38 Lei Fără TVA: 2,00 Lei

Card PCI Fireware 1394 cu 3 porturi

Model: IT-605 Embedded P1394A OHCI link and PHY core function into a single host controller 1394 Link core 32 –bit CRC generator and checke..

11,90 Lei Fără TVA: 10,00 Lei

Clește pentru sertizare mufe de telefon

Clește pentru sertizare și dezizolare mufe de telefon 4T..

9,52 Lei Fără TVA: 8,00 Lei

Cooler laptop 40 cm, 3 ventilatoare (transparent) -36%

Cooler laptop 40 cm, 3 ventilatoare (transparent)

Număr de ventilatoare: 3 Conectoare: USB Culoare: transparent Viteză: 2.800 rpm Compatibilitate: 40 cm maxim..

16,66 Lei 10,71 Lei Fără TVA: 9,00 Lei

CT-825/ Tester pentru camere de supraveghere analogice

Monitor: 6,4 cm Rezoluție: 480x234 Unghi vizualizare sus/jos/stânga/dreapta: 10/30/40/40 Luminozitatea: 200 cd/m2 Reglaje: lumină, culoare ..

119,00 Lei Fără TVA: 100,00 Lei

LR03APB/6BP/ Baterii PANASONIC AAA R03 1,5V alcaline , blister 6 baterii

Tip acumulator: AAA Tip baterie: alcalină Capacitate: 1,5 V Format: R03 Număr baterii: 6 (preț la set)..

7,71 Lei Fără TVA: 6,48 Lei

LR06APB/6BP/ Baterii PANASONIC AA R6 1,5V alcaline , blister 6 baterii

Tip acumulator: AA Tip baterie: alcalină Capacitate: 1,5 V Format: R6 Număr baterii: 6 (preț la set)..

7,71 Lei Fără TVA: 6,48 Lei

LX-M1/ PIR detector de mișcare pentru lămpi scară bloc -60%

LX-M1/ PIR detector de mișcare pentru lămpi scară bloc

Putere comandată: maxim 1.000 W Tensiune de lucru: 110/220 V (maxim 4,5 A) Unghi detecție: 140° Lumină ambientală: mai mică de 10 lux (..

23,80 Lei 9,52 Lei Fără TVA: 8,00 Lei

LX-M18/ PIR detector de mișcare cu fixare în perete -60%

LX-M18/ PIR detector de mișcare cu fixare în perete

Putere comandată: maxim 1.000 W Tensiune de lucru: 220 V (maxim 4,5 A) Lumină ambientală: ajustabilă până la 10 lux (potențiometru) Timp..

35,70 Lei 14,28 Lei Fără TVA: 12,00 Lei

MB-029/ PIR detector de mișcare cu fixare în perete -50%

MB-029/ PIR detector de mișcare cu fixare în perete

Putere comandată: maxim 600 W Tensiune de lucru: 110/220 V (maxim 2,8 A) Lumină ambientală: ajustabilă până la 10 lux (potențiometru) Ti..

28,56 Lei 14,28 Lei Fără TVA: 12,00 Lei

MF-380/ PIR detector de mișcare cu lampă halogen -36%

MF-380/ PIR detector de mișcare cu lampă halogen

Putere comandată: maxim 150 W Tensiune de lucru: 220 V Lumină ambientală: ajustabilă până la 10 lux (potențiometru) Timp de întârziere:..

33,32 Lei 21,42 Lei Fără TVA: 18,00 Lei

Nr.243/ RX-TX Emițător-receptor pentru telecomandă -50%

Nr.243/ RX-TX Emițător-receptor pentru telecomandă

Dispozitivul, format dintr-un emițător și un receptor, este folosit pentru amplificarea semnalului de la telecomanda care comandă: receptor satel..

59,50 Lei 29,75 Lei Fără TVA: 25,00 Lei

Ochelari 3D

Ochelari 3D roșu-albastru..

2,98 Lei Fără TVA: 2,50 Lei

OM-R1V-S/ Multiplexor optic pentru un canal (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră optică Transmisie multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um; Transmisie single m..

476,00 Lei Fără TVA: 400,00 Lei

OM-R1V1D-S/ Multiplexor optic pentru un canal video și date (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră optică Lungime de undă receptor: 1550 nm Transmisie pe fibră optică multi-mode:..

535,50 Lei Fără TVA: 450,00 Lei

OM-R4V-S/ Multiplexor optic pentru 4 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um Transmisie single mode: 8,3/125; 8,7/125; 9/125; 10/125 uM Tehnologia f..

809,20 Lei Fără TVA: 680,00 Lei

OM-R8V-S/ Multiplexor optic pentru 8 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um Transmisie single mode: 8,3/125;..

1.071,00 Lei Fără TVA: 900,00 Lei

PT-15/Minitweter

Sensibilitate: 98 dB Putere RMS/MAX: 60/120 W Diametru:3,8 cm..

2,62 Lei Fără TVA: 2,20 Lei