MULTIPLEXOARE OPTICE

Produse pe pagină:
Sortare după:

OM-R1V-S Multiplexor optic pentru un canal (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră opticăTransmisie multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um;Transmisie single mode: 8,3/125;..

476,00 Lei Fără TVA: 400,00 Lei

OM-R1V1D-S Multiplexor optic pentru un canal video și date (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră optică Lungime de undă receptor: 1550 nm Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50..

535,50 Lei Fără TVA: 450,00 Lei

OM-R4V-S Multiplexor optic pentru 4 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um Transmisie single mode: 8,3/125; 8,7/125; 9/125; 10/125 uM Tehnologia fol..

809,20 Lei Fără TVA: 680,00 Lei

OM-R8V-S Multiplexor optic pentru 8 canale video (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um Transmisie single mode: 8,3/125; 8..

1.071,00 Lei Fără TVA: 900,00 Lei

QC-808 Quad-multiplexor 8 canale video și 4 canale audio

Afișare "full screen" sau ecranul poate fi împărțit în optIeșiri: 1xVCR, 1xmonitor, 2xRCA (audio)Intrări: 1xVCR, 8xBNC (video), 4xRCA (audio)Rata de..

83,30 Lei Fără TVA: 70,00 Lei

SAW-08A Multiplexor pentru 8 canale video și audio

Video multiplexor pentru 8 canale audio și video (camere analogice) Alimentare: 220V Număr de canale video pe intrare: 8 (BNC mamă) 1Vvv Nu..

59,50 Lei Fără TVA: 50,00 Lei