Comanda minimă este de 50 RON fără TVA.
OM-R1V-S Multiplexor optic pentru un canal(pentru transmitere semnal video pe fibra optica)

Lungimea de unda transmitator:1310 nM,Transmisie pe fibra optica

Multi-Mode:50/125, 62.5/125, 100/140 uM,Transmisie single mode:8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 uM,

Tehnologia folosita:ASIC cu DSP

Transmite digital/analog semnal pe o banda de 8Mhz pe o distanta de pana la 20Km

,Numarul de canale video:1(BNC la 75 Ohm,

Tensiune:1V v-v, cu un raport semnal/zgomot> 85dB cu o frecventa de raspuns< 2dB),

Interfata ethernet:10/100Mbit/s auto-adaptiv, Tip interfata:RJ-45

Standarde:IEEE802.3U 100base-TX, 10/100M,

Format comunicatii:Full-duplex sau half-duplex

Alimentarea 5V/2A(alimentatoare incluse in pret

Kit-ul se livreaza cu emitator si receptor

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

OM-R1V-S Multiplexor optic pentru un canal(pentru transmitere semnal video pe fibra optica)

  • Cod produs: OM-R1V-S
  • Disponibilitate: În Stoc
  • 476,00 Lei
  • Fără TVA: 400,00 Lei