OM-R1V1D-S Multiplexor optic pentru un canal video și date (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

Lungimea de undă transmițător: 1310 nm, transmisie pe fibră optică

Lungime de undă receptor: 1550 nm

Transmisie pe fibră optică multi-mode: 50/125; 62,5/125; 100/140 um;

Transmisie single mode: 8,3/125; 8,7/125; 9/125; 10/125 uM

Tehnologia folosită: ASIC cu DSP

Transmite digital/analog semnalul pe o bandă de 8 Mhz, pe o distanță de pana la 20 Km

Număr de canale video: 1 (BNC la 75 Ohm)

Tensiune: 1V v-v, cu un raport semnal/zgomot > 85dB, cu o frecvență de răspuns < 2dB

Prevăzut cu RS-485/RS-422/RS232 controler pentru PTZ

Viteză transmisie RS-232- DC-512Kbps

Eroarea de bitrate < 10E-12

Suportă transmisie "point to point" și "point to more points"

Număr maxim de noduri suportate: 128

Distanța maximă: 1.200 m

Suportă majoritatea standardelor, inclusiv Modbus

Interfață ethernet: 10/100Mbit/s auto-adaptiv, tip interfață: RJ-45

Standarde: IEEE802.3U 100base-TX, 10/100M

Format comunicații: full-duplex sau half-duplex

Alimentare: 5V/2A (alimentatoare incluse în preț)

Kit-ul conține emițător și receptor

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

OM-R1V1D-S Multiplexor optic pentru un canal video și date (pentru transmiterea semnalului video pe fibră optică)

  • Cod produs: OM-R1V1D-S
  • Disponibilitate: În Stoc
  • 535,50 Lei
  • Fără TVA: 450,00 Lei